Witte Wieven Scouts

De Witte Wieven Scouts is een groep leuke jongens en meiden in de leeftijd van 11 tot en met 15 jaar. De Witte Wieven Scouts hebben op vrijdagavond opkomst van 19.00 tot 21.30 uur. Deze opkomsten vinden plaats bij het Witte Wieven clubgebouw aan de Vordenseweg 9 (tegenover de ingang van Ruighenrode).

De Witte Wieven Scouts houden van uitdagende activiteiten, sterke en meelevende thema’s en vooral van veel gezelligheid. Het is een hechte groep waarin iedereen zichzelf kan zijn en met zijn of haar eigen kwaliteiten een waardevolle bijdrage levert. Omdat de wekelijkse opkomsten op vrijdagavond plaatsvinden, is er volop ruimte om op zaterdag nog te sporten of een bijbaantje te hebben. De groep richt zich niet op één type scouting, zoals land- of wateractiviteiten, maar biedt een gevarieerd programma waarin avontuur, samenwerking en plezier centraal staan.

Naast het 4-daagse zomerkamp zijn er meerdere weekendkampen verspreid over het jaar. Denk hierbij aan de JOTA-JOTI, het sinterklaaskamp, de scoutingwedstrijden en een speciaal oefenkamp ter voorbereiding op deze wedstrijden. Zo is er het hele jaar door genoeg te beleven, zowel in het weekend als tijdens de opkomsten.

Contact opnemen met de Witte Wieven Scouts kan via: wittewievenscouts@graafottogroep.nl.





2 weken geleden

Witte Wieven Scouts
Vorige week vrijdag was het erg warm, daarom zijn we begonnen met een potje sponzen slagbal. Daarna was het programma verschillende soorten vuur starters testen. Toen het hout gehakt en opgestapeld was, konden ze de volgende dingen testen: tortilla chips, verschillende nootjes, pepermunt, droger stof, wol, droog brood, koekjes, spaghetti en pinda chips.De tortilla chips, pepermunt, walnoten, droger stof en spaghetti bleken het beste te werken.Aan het einde nog even marshmallows geroosterd en hebben ze een nieuwe creatie gemaakt marshmallows tussen tortilla chips. Misschien zien we die combo nog wel vaker voorbijkomen als het echt zo lekker is. ... Zie meerZie minder
Bekijk op Facebook

2 weken geleden

Witte Wieven Scouts
Twee weken geleden hebben de scouts een draaimolen gepionierd. Met hulp van de explo's hebben ze het bouwwerk stevig opgebouwd en daarna moest die natuurlijk nog goed getest worden! ... Zie meerZie minder
Bekijk op Facebook

4 weken geleden

Witte Wieven Scouts
De scouts gingen vrijdag de strijd aan met een paar flinke uitdagingen. Op het programma stond onder andere het bouwen van de allerhoogste toren en het ontwerpen van een brug die sterk genoeg was om een gevulde fles te dragen.​Ook de communicatie en het denkwerk werden flink op de proef gesteld. Zo moesten ze elkaar blind navigeren door alleen de windrichtingen te gebruiken, codes kraken en tussendoor ingewikkelde raadsels oplossen. ... Zie meerZie minder
Bekijk op Facebook