Volgende week is het weer tijd voor JOTA, dit is…

Volgende week is het weer tijd voor JOTA, dit is een internationaal scoutingweekend op 15 en 16 oktober vol met techniek, radiosignalen en zendmasten. Op vrijdagavond openen we het weekend met leiding en Rovers. De zaterdag staat in het teken van tal van technische activiteiten voor onze leden en op zondag mag iedereen naar het clubhuis komen! Als je van wetenschap, experimenteren, knutselen en techniek houdt ben je van harte welkom! Vraag je leiding naar opkomsttijden en zondag is er een vrije inloop tussen 11.00 en 15.00 uur.

Volgende week is het weer tijd voor JOTA, dit is een internationaal scoutingweekend op 15 en 16 oktober vol met techniek, radiosignalen en zendmasten. Op vrijdagavond openen we het weekend met leiding en Rovers. De zaterdag staat in het teken van tal van technische activiteiten voor onze leden en op zondag mag iedereen naar het clubhuis komen! Als je van wetenschap, experimenteren, knutselen en techniek houdt ben je van harte welkom! Vraag je leiding naar opkomsttijden en zondag is er een vrije inloop tussen 11.00 en 15.00 uur.

About Author

admin

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *